Új kollégát keresünk: piackutatási projektkoordinátor, online kérdőívszerkesztő

Új kollégát keresünk piackutatási projektkoordinátor, online kérdőívszerkesztő munkakörbe az NRC Netpanel csapatába.

Feladata online adatfelvételi projektek menedzselése: online kérdőívek szerkesztése, tesztelése, kérdőívek tartalmi, logikai ellenőrzése, ügyfeleinknek szakértői tanácsadás, kimagasló ügyfélélmény biztosítás továbbá az online kutatási adatfelvételek menedzselés és kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Akkor jelentkezz, ha

  • felsőfokú végzettséged van
  • jól kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt
  • pontos és precíz vagy
  • jól viseled a monoton feladatokat
  • tudsz logikusan, matematikusan gondolkodni

Előnyt jelenthet, ha ismered az SPSS programot, ha használtad már a freQuest kérdőívszerkesztő rendszert, és ha vannak programozási alapismereteid vagy szereztél már tapasztalatot piackutató ügynökségnél.

És mit kínálunk cserébe?

  • önálló munkakört
  • versenyképes fizetést
  • gyors fejlődési lehetőséget egy professzionális cégnél
  • kellemes munkakörnyezetet, vidám, segítőkész csapatot
  • rendszeres oktatások
  • heti 4 nap home office lehetőséget
  • stabil munkahelyet Magyarország egyik legnagyobb online piackutatási ügynökségénél

Ha magadra ismertél az elvárásokban, és felkeltették az érdeklődésed a lehetőségek, küldd el önéletrajzod a cv@nrc.hu email címre.

Hasonló témájú cikkeink

Válogass az NRC letölthető infkgrafiká között, használd fel az adatokat, amelyeket találsz, de kérlek mindig hivatkozz ránk.
Beszélgessünk!

Írj vagy hívj fel és választ adok kérdéseidre

Segítünk abban, hogy a piackutatás egy gyorsan megtérülő befektetés legyen!
Klenovszki János további cikkei
A piackutatás 2024-es trendjei

Piackutatás 2024. Mega-, és mikrotrendek, szakértői beszélgetés Falus Tamással és Géczi Tamással a piackutatás jelenéről és jövőjéről az NRC friss podcastjében.

hu_HUHU