Piackutató

Magyarország legnagyobb online piackutató cége, az NRC keresi piackutató, elemző kollégáját!

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Kvantitatív és kvalitatív kutatási projektek menedzselése
  • Kérdőív írás és programozás saját szoftverünkben
  • Értő és érthető elemzések készítése SPSS, Excel, PowerPoint, valamint saját szoftvereink segítségével
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, kutatási eredmények, insightok prezentálása

Akkor jelentkezz, ha

  • szakirányú befejezett felsőfokú végzettséged van
  • pontosan és lényegre törően fogalmazol magyarul és angolul egyaránt
  • a számok és a szavak is le tudnak kötni
  • lehetőleg ismered és használod is az SPSS programot
  • precízen dolgozol minden téren
  • törekedsz az alapos megértésre, de közben nem veszel el a részletekben
  • szeretnéd az egyik legjobb hazai piackutató cégnél tovább tanulni a szakmát
  • minimum 1 év tapasztalatod van piackutatási területen, akár ügyfélnél, akár ügynökségnél

És mit kínálunk cserébe?

  • versenyképes alapfizetést
  • változatos feladatokat
  • gyors fejlődési lehetőséget
  • heti 4 nap home office-t
  • profi, segítőkész kollégákat
  • 25 éve stabil és megbízható munkahelyet

Ha magadra ismertél az elvárásokban és szeretnél egy szuper csapatban dolgozni, akkor küldd el önéletrajzod a cv@nrc.hu email címre.

Beszélgessünk!

Írj vagy hívj fel és választ adok kérdéseidre

Segítünk abban, hogy a piackutatás egy gyorsan megtérülő befektetés legyen!
Klenovszki János további cikkei
A piackutatás 2024-es trendjei

Piackutatás 2024. Mega-, és mikrotrendek, szakértői beszélgetés Falus Tamással és Géczi Tamással a piackutatás jelenéről és jövőjéről az NRC friss podcastjében.

hu_HUHU